AnasayfaHakkımızdaDÖKÜMANLARS.S.Sİletişim
 

 Neden İdeal Takip?

·  Internete erişilen her yerden aracı izleme olanağına sahipsiniz.

·  Araçlarınızın güzergahını sayısal harita üzerinden kontrol edebilirsiniz.

·  Donanım Türkiye'de geliştirilip üretildiği için kullanım, iklim ve çevre koşullarına uygunluk göstermektedir.

·  81 ilde cadde, sokak detayı ve ilgili donatılar ve tüm dünya haritalarına sahipliği sayesinde araç güzergahını sınırsız takip edebilirsiniz.

·  Veritabanı ile datanın güvenli korunması sağlanmaktadır. Geniş ve detaylı raporlama olanağı sunmaktadır.

·   Donanım uzaktantan güncellenebildiği için yeni uygulamalardan yararlanma imkanı sunmaktadır.

·  Sınırsız sayıda kullanıcı açabilme olanağı bulunmaktadır. 

 

Sistemin Faydaları

 

·  Araçlarınızın yer, konum bilgilerini alarak etkin filo yönetimi yapabilirsiniz ·  Araçları Sayısal harita üzerinde izleyebilirsiniz.

·  Araçlarınızın saat kaçta ve nerede göreve başladığını ve bıraktığını öğrenebilir, gün içinde toplam hareket ve durma sürelerini, yerlerini takip edebilirsiniz.

·  Araçların o anki hızı ve tam olarak bulunduğu detaylı konum (cadde , sokak vs.) bilgisini öğrenebilir, toplam kat ettikleri kilometre bilgisine ulaşabilirsiniz. Böylece şirket araçlarınızın gerçekten iş amaçlı kullanılıp kullanılmadığını anlayabilirsiniz.

·  Araçlarınızın konumunu bilmek iş veriminizin artmasını sağlar, araçlarınızı konumlarına göre yeni işlere kaydırabilirsiniz.

·  Araçlarınızın park edilmesinden sonra bilginiz ve izniniz dışında hareketlenme durumlarını (çalınma, çekilme gibi ) ve nasıl kullanıldığı (ani kalkış , sert fren , savrulma veya kaza) bilgisini acil durum bilgisi olarak SMS ile öğrenebilirsiniz.

·  Araçlarınızın hızlarını ve yaptıkları km'yi kontrol ederek benzin tüketiminin kontrolünü sağlayabilirsiniz.

·  Sıcaklık ve yakıt kontrolü yapılabilirsiniz.

·  Sürücünün kolay ulaşabileceği bir noktaya monte edilen acil çağrı butonu ile araçların ve sürücünün başına gelmesi muhtemel soygun , gasp , darp , kar fırtına doğal afetler gibi sürücünün merkeze ulaşmasının mümkün olmadığı durumlarda sisteme ve belirlen cep telefonlarına acil çağrı mesajı gönderebilirsiniz,

·  Yasak ve görev alanları tanımlayabilme seçeneği ile belirlenen alanlara giriş ve çıkışlarda merkez bilgisini anlık olarak öğrenebilirsiniz.

·  Sayısal Harita üzerinde işaretlenen hedef noktalarına , ulaşma saatlerinin bilgisini alabilirsiniz.

·  Geçmişe yönelik bilgi takibini, istenilen tarih aralığında raporlayabilir ve bu bilgileri harita üzerinde animasyon olarak izleyebilirsiniz.

·  Sistem üzerinde, takip cihazı ile ilgili tüm parametre ayarlarını yetkili kullanıcıların değiştirebileceği, özel uygulama komutları verebilirsiniz.

·  Araçların durumu ile ilgili tüm bilgiler istenilen cep telefonlarına SMS olarak yollanabilmektedir.

·  Web tabanlı olarak araçlarınızın harita üzerinde takip ve sorgulamasını dünyanın her yerinden internete bağlı herhangi bir bilgisayardan izleyebilirsiniz.

·  Takılan cihazların, aracın elektrik ve elektronik aksamına zarar vermediğini gösteren sertifikalar ile cihazı araçlarınızda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

Nasıl Başlayabilirim?

·  Sistemden faydalanmak ve araçlarınızı takip etmeye başlayabilmek için öncelikle aşağıda belirtilen evrakların firmamıza ulaşması gerekmektedir.

·  Evraklar bize ulaştıktan sonra kullanıcı hesabınızın açılması için gerekli işlemleri başlatılacaktır.

·  Ödemenizi Havale-eft veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.

·  Sözleşmenin imzalanmasını ve ödemenin yapılmasını takiben sırasıyla; 1) Kurulum için montaj ekibi tarafınıza yönlendirilir. 2) Kullanıcı hesabınız açılır. 3) Hesabınız açıldıktan sonra kullanıcı, parola ve firma kodu bilgileri yetkili kişinin mail adresine bildirilir.

 

İstenen Evraklar

1-Kullanıcı sözleşmesi
2-Sipariş formu
3-Sözleşme ekinde bulunması gereken evraklar

Şahıs Şirketleri için

·  İmza Beyannamesi

·  Vergi Levhası

·  İmza Yetkilisinin Kimlik Fotokopisi

Limited ve Anonim Şirketler için

·  İmza Sirküleri

·  Vergi Levhası

·  İmza Yetkilisi Kimlik Fotokopisi

Şahıslar

·  Kimlik Fotokopisi